NK Programma

Het NK zal in het eerste weekend van juli plaats vinden. Alle informatie omtrent het programma wordt via deze pagina gecommuniceerd en zal gedeeld worden via de pagina van de vereniging en alle bijbehorende Social Media’s.

 

Klassen*:

Cruisers 13-16; 17-34; 35-44; 45+, Cruiser Women 13+

Boys 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16

Girls 8; 9-10; 11-12; 13-14; 15-16

Men Amateur Challenge 17-24; Men Sportklasse 25+; Vrouwen Sportklasse 17-24, Women 25+

Women Junior; Men Junior

Women U23; Men U23

Women Elite; Men Elite

 

*De klassen die worden gereden zijn conform de klassen die tijdens de 1e TC wedstrijd in 2022 worden verreden in Erp, met uitzondering van een gecombineerde Championship klasse.

 

TIJDSCHEMA

Zaterdag:

12.30 uur – 15.30 uur       Aan- en afmelden rijders + aankoop/verhuur transponders

13.00 uur – 14.10 uur      Training Boys & Girls t/m 12 jaar

14.10 uur – 15:40 uur       Training Cruisers, Boys & Girls 13, 14, Girls 15/16, Boys 15, 16, Men Amateur Challenge 17-24, sportklasse 25+, Women sportklasse 17-24, 25+,  Women Junior/U23/Elite, Men Junior/U23/Elite.

15.40 uur – 16.15 uur      Pro sectie training: Men Junior, Men U23, Men Elite

18.30 uur – 19:00 uur       Aan- en afmelden rijders

18.30 uur – 20.00 uur      Starthektraining voor iedereen

 

Zondag:                                                                                                                                                   

08.00 uur – 09.30 uur       Aan- en afmelden rijders + aankoop/verhuur transponders

08.15 uur – 08.35 uur      Starthektraining Cruisers,

08:40 uur – 09.25 uur      Starthektraining Boys t/m 12, Girls t/m 12

09.30 uur – 10.10 uur      Starthektraining Boys 13, 14, 15; 16; Girls 13/14, 15/16; Men Junior, Women Junior,
Women Elite, Men Elite, Vrouw 17-24, 25+, Men Amateur Challenge 17-24, Sportklasse 17-24,                                    25+.

10:15 uur – 10:35 uur      Pro Sectie training Men Junior, Men U23, Men Elite

10:45 uur                        Officiële opening

11.00 uur                        Start Nationaal Kampioenschap alle klassen
Wedstrijdvolgorde manches: Cruisers, Boys/Girls afwisselend oplopend naar Men Elite.

Aansluitend                    kwalificerende finales en Finales.
Wedstrijdvolgorde (kwalificerende) finales: Cruisers Boys/Girls, afwisselend oplopend naar Elite, altijd eindigend met Women 17-24, 25+, Amateur Challenge 17-24; Sportklasse 25+, Women 15/16; Boys 15; Boys 16, Women Junior, Men Junior, Women U23, Men U23, Women Elite, Men Elite.

 

Aansluitend                    Finales

 

Aansluitend                    Prijsuitreiking en huldiging

 

Alle tijden zijn streeftijden